250 x 250 Reklam Alanı

Çanakkale Şehitlikleri

Çanakkale şehitlikleri Çanakkale’de yer alan Gelibolu Yarımadası bütünüyle kurulmuş bir şehitliktir. Anadolu yakasında yer alan Köseburnu Tabya Şehitliği, Hastanebayırı Şehitliği, Anadolu Hamidiye Şehitliği, Hasan Mevsuf Şehitliği, İntepe Şehitliği gibi birçok şehitlikler yer almaktadır.

Tarihi olarak en çok ziyaret edilen bölge bilindiği üzere Gelibolu Yarımadasıdır. Burada da onlarca şehitlikleri görebilir, yaşanmış olan savaşlarla alakalı birçok nasihat alabilir hatta göreceli olarak müzeleri ziyaret ederek havada çarpışan mermi izlerini v.s görebilirsiniz. Her Türk evladının kalbinde yaşayan Şehitlerimizin anısına zaman, zaman ziyaret etmemiz gerekmektedir.

Firmamız Çanakkale Şehitlik Gezileri bünyesi doğrultusunda siz değerli halkın Çanakkale şehitlik turları imkanına olanak sağlamaktadır. Herkesin bütçesine hitap etmesiyle beraber uzun zamandır gitmek isteyen ancak bir türlü iş stresinden veya maddi sebeplerden dolayı gidemeyen insanlar için oldukça iyi fırsat ve imkanlar sağlamaktayız. Tabiri caizse gündelik hayatta yapmış olduğunuz klasik harcama tutarı kadar maliyeti olan Çanakkale şehitlik gezisi içerisinde yer almayacak olmanız için en ufak bir sebep bulunmuyor.

İstanbuldan Çanakkale Şehitlik Turları organizasyonumuzla tüm İstanbul vatandaşlarının yakından görmelerine de imkan sağlıyoruz. Üstelik yarım gün ve tam gün olarak sağlanan organizasyon programımız birbirinden farklı olup her iki pakette siz değerli insanlar için düşünülmüş ve tasarlanmıştır. Hangisini arzu ederseniz, onu yapabilirsiniz. İstanbul Çanakkale turu bakımından insanların yakından firmamızı takip ettiği hatta dışarıda kendilerince bir organizasyon kurup firmamızla tur seyahati yaptığı da bilinen klasik davranışlar arasındadır. İnsanlar doğal olarak tek gitmek yerine Şehitlere olan saygısını ve sevgisini toplu kalabalık ortamla göstermek isteyebiliyor.

Eğer sizde Çanakkale destanı hakkında görmek istediklerinizi veya bilmek istediklerinizi tüm yüreğinizle yaşamak, tatmak istiyorsanız doğrudan firmamızla irtibata geçmenizi öneririz. İster yalnız, ister eşinizle, çocuklarınızla veya arkadaşlarınızla katılabilirsiniz. Yapılan tur organizasyonunda onlarca insan yer aldığı için bu konuda yalnız kalma olasılığınız oldukça düşüktür. İnsanların birbirine olan saygısı ve sevgisini İstanbul Çanakkale Gezi Turları kapsamında görebilecek, birlikten güç doğduğunu bu turda rahat bir şekilde anlayabileceksiniz. Böylesine hem muazzam hem de uygun bütçeli olan tur programlarına katılmak için bizlere www.canakkalesehitlikgezileri.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu alana reklam verebilirsiniz!
468 x 60 Reklam Alanı